دانلود موکاپ کارت ویزیت مدرن معلق در هوا JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت مدرن معلق در هوا

دانلود موکاپ کارت ویزیت مدرن معلق در هوا اطلاعات: اندازه فایل:  3000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های مشکی و طلایی در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت با زمینه ی دایره JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت با زمینه ی دایره

دانلود موکاپ کارت ویزیت با زمینه ی دایره اطلاعات: اندازه فایل:  4000×2500 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های مشکی و طلایی در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت با حاشیه طرح دار JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت با حاشیه طرح دار

دانلود موکاپ کارت ویزیت با حاشیه طرح دار اطلاعات: اندازه فایل:  4000×2750 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های مشکی و طلایی در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت با بک گراند مشکی و طلایی JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت با بک گراند مشکی و طلایی

دانلود موکاپ کارت ویزیت با بک گراند مشکی و طلایی اطلاعات: اندازه فایل: 3000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های مشکی و طلایی در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت به همراه پاکت JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت به همراه پاکت

دانلود موکاپ کارت ویزیت به همراه پاکت اطلاعات: اندازه فایل: 3000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های سرمه ای و سفید در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت معلق با بک گراند مشکی JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت معلق با بک گراند مشکی

دانلود موکاپ کارت ویزیت معلق با بک گراند مشکی اطلاعات: اندازه فایل: 5800×3700 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های طوسی و مشکی در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت معلق JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت معلق

دانلود موکاپ کارت ویزیت معلق اطلاعات: اندازه فایل: 3000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های مشکی و زرد در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی می باشد.

دانلود موکاپ کارت ویزیت شناور JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت شناور

دانلود موکاپ کارت ویزیت شناور اطلاعات: اندازه فایل: 2504×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های آبی و سفید در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی می باشد.

دانلود موکاپ کارت ویزیت روی سطح مشکی JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت روی سطح مشکی

دانلود موکاپ کارت ویزیت روی سطح مشکی اطلاعات: اندازه فایل: 2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های مشکی،صورتی و سفید در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی می […]د.

برای خرید این پکیج همین حالا کلیک کنید!
تخفیف ویژه برای دانلود پکیج ماه مبارم رمضان برای مدت زمان محدود!
برای خرید این پکیج همین حالا کلیک کنید!
دانلود موکاپ کارت ویزیت روی سرامیک JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت روی سرامیک

دانلود موکاپ کارت ویزیت روی سرامیک اطلاعات: اندازه فایل: 3000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های قهوه ای و سفید در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی می […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت با رنگ سبز روی میز JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت با رنگ سبز روی میز

دانلود موکاپ کارت ویزیت با رنگ سبز روی میز اطلاعات: اندازه فایل: 4000×2194 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های سبز و سفید در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت روی سطح میز JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت روی سطح میز

دانلود موکاپ کارت ویزیت روی سطح میز اطلاعات: اندازه فایل: 4888×2748 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های ارغوانی و سفید در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی می […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت با ترکیب رنگ مشکی و آبی JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت با ترکیب رنگ مشکی و آبی

دانلود موکاپ کارت ویزیت با ترکیب رنگ مشکی و آبی اطلاعات: اندازه فایل: 2500×2500 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های مشکی و آبی و سفید در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت با دیزاین آبی JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت با دیزاین آبی

دانلود موکاپ کارت ویزیت با دیزاین آبی اطلاعات: اندازه فایل: 4500×3002 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های سفید و آبی در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی می […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت با بک گراند سنگ JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت با بک گراند سنگ

دانلود موکاپ کارت ویزیت با بگ گراند سنگ اطلاعات: اندازه فایل: 3000×2000پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های غالبا گلبهی و سفید در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت با حاشیه آبی JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت با حاشیه آبی

دانلود موکاپ کارت ویزیت با حاشیه آبی اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های مشکی و آبی در آن استفاده شده است . این کارت که پس زمینه آن مشکی دارد مناسب برای کسب و […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت با دیزاین گلبهی JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت با دیزاین گلبهی

دانلود موکاپ کارت ویزیت با دیزاین گلبهی اطلاعات: اندازه فایل:4000×2666 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های گلبهی و سفید در آن استفاده شده است . این کارت که پس زمینه آن متشکل از دو رنگ سفید و […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت به رنگ نارنجی JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت به رنگ نارنجی

دانلود موکاپ کارت ویزیت به رنگ نارنجی اطلاعات: اندازه فایل:3750×2500 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های نارنجی و سفید در آن استفاده شده است . این کارت که پس زمینه ای کاملا نارنجی دارد مناسب برای کسب […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت با بک گراند طلایی JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت با بک گراند طلایی

دانلود موکاپ کارت ویزیت با بک گراند طلایی اطلاعات: اندازه فایل:4500×3500 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت افقی بوده که از رنگ های مشکی و سفید در آن استفاده شده است . این کارت که بک گراندی طلایی دارد مناسب برای کسب و […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت زیبای عمودی Business card JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت زیبای عمودی Business card

دانلود موکاپ کارت ویزیت زیبای عمودی business card اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت عمودی بوده که از رنگ های مشکی و آبی و سفید در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی […]د.

دانلود موکاپ کارت ویزیت به حالت عمودی JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت به حالت عمودی

دانلود موکاپ کارت ویزیت به حالت عمودی اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل موکاپ PSD کارت ویزیت به صورت عمودی بوده که از رنگ های مشکی و آبی و سفید در آن استفاده شده است . این کارت مناسب برای کسب و کارهای تجاری و شخصی می […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت تجاری JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت تجاری

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت تجاری اطلاعات: اندازه فایل:2400×2400 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های مشکی و قرمز و سفید در آن استفاده شده است.   در صورت […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت شخصی و بیزینسی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت شخصی و بیزینسی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت شخصی و بیزینسی اطلاعات: اندازه فایل:3500×2608 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های مشکی و سبز و سفید در آن استفاده شده است.   […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت مدرن با رنگ های نارنجی و سفید JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت مدرن با رنگ های نارنجی و سفید

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت مدرن با رنگ ها نارنجی و سفید اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های سفید و نارنجی در آن استفاده شده […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت مشکی با خطوط زرد JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت مشکی با خطوط زرد

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت مشکی با خطوط زرد اطلاعات: اندازه فایل:2500×2500 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های زرد و مشکی در آن استفاده شده است.   در […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با اشکال هندسی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با اشکال هندسی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با اشکال هندسی اطلاعات: اندازه فایل:2500×2500 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های زرد و سفید و طوسی در آن استفاده شده است.   […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با پس زمینه مشکی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با پس زمینه مشکی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با پس زمینه مشکی اطلاعات: اندازه فایل:4500×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های  مشکی، صورتی،آبی و قهوه ای در آن استفاده شده است. […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با دیزاین آبی و سرمه ای JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با دیزاین آبی و سرمه ای

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با دیزاین آبی و سرمه ای اطلاعات: اندازه فایل: 2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ آبی،سفید و سرمه ای در آن استفاده شده […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خطوط منحنی آبی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خطوط منحنی آبی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خطوط منحنی آبی اطلاعات: اندازه فایل: 2400×2400 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های سفید،آبی،مشکی و خاکستری در آن استفاده شده است.   […]د.

دانلود رایگان موکاپ لایه باز کارت ویزیت همراه با عکس
JPG, PSD

دانلود رایگان موکاپ لایه باز کارت ویزیت همراه با عکس

دانلود موکاپ لایه باز رایگان کارت ویزیت همراه با عکس اطلاعات: اندازه فایل: 3200×2400 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های بنفش و سفید در آن استفاده شده است.   […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت تجاری و شرکتی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت تجاری و شرکتی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت تجاری و شرکتی اطلاعات: اندازه فایل: 2500×2500 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های سبز، سفید و مشکی در آن استفاده شده است.   […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خط آبی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خط آبی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خط آبی اطلاعات: اندازه فایل: 2500×2500 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های سفید،مشکی و آبی  در آن استفاده شده است.   در […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با رنگ های سبز و مشکی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با رنگ های سبز و مشکی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با رنگ های سبز و مشکی اطلاعات: اندازه فایل: 2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های سبز و مشکی  در آن استفاده شده […]د.

دانلود موکاپ لایه باز کارت ویزیت با رنگ های مشکی و سفید JPG, PSD

دانلود موکاپ لایه باز کارت ویزیت با رنگ های مشکی و سفید

دانلود موکاپ لایه باز کارت ویزیت با رنگ های مشکی و سفید اطلاعات: اندازه فایل: 3150×2100 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های مشکی و سفید و قهوه ای در […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با رنگ های آبی و نارنجی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با رنگ های آبی و نارنجی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با رنگ های آبی و نارنجی اطلاعات: اندازه فایل: 3300x2200 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های نارنجی و آبی  در آن استفاده […]د.

فایل لایه باز فتوشاپ بیزینس کارت کیف پول الکترونیکی JPG, PSD

فایل لایه باز فتوشاپ بیزینس کارت کیف پول الکترونیکی

 فایل لایه باز فتوشاپ بیزینس کارت کیف پول الکترونیکی این فایل لایه باز فتوشاپ بیزینس کارت کیف پول الکترونیکی با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  می باشد.