دانلود موکاپ کارت ویزیت عمودی سفید JPG, PSD

دانلود موکاپ کارت ویزیت عمودی سفید

دانلود موکاپ کارت ویزیت عمودی سفید   دانلود موکاپ کارت ویزیت عمودی سفید با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار فتوشاپ. شما میتوانید با استفاده از این فایل طراحی کارت ویزیت خود را به صورت زیبا و جذاب ارائه کنید.

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت سفید با جزئیات قرمز JPG, PSD

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت سفید با جزئیات قرمز

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت سفید با جزئیات قرمز این فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت سفید با جزئیات قرمز با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  می باشد.

فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت ساده مشکی با تلفن ایمیل و آدرس JPG, PSD

فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت ساده مشکی با تلفن ایمیل و آدرس

فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت ساده مشکی با تلفن ایمیل و آدرس این فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت ساده مشکی با تلفن ایمیل و آدرس با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  می باشد.

فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت چهارتایی رنگ سفید و سرمه ای JPG, PSD

فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت چهارتایی رنگ سفید و سرمه ای

فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت چهارتایی رنگ سفید و سرمه ای این فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت چهارتایی رنگ سفید و سرمه ای با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  می باشد.

فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت مدل لوگوی سفید مشکی با طرح درخت JPG, PSD

فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت مدل لوگوی سفید مشکی با طرح درخت

فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت مدل لوگوی سفید مشکی با طرح درخت این فایل لایه باز فتوشاپ موکاپ کارت ویزیت مدل لوگوی سفید مشکی با طرح درخت با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  می باشد.

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت با محل لوگو رنگ سفید و آبی JPG, PSD

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت با محل لوگو رنگ سفید و آبی

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت با محل لوگو رنگ سفید و آبی این فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت با محل لوگو رنگ سفید و آبی با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  می باشد.

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت قالب ساده انتزاعی JPG, PSD

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت قالب ساده انتزاعی

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت قالب ساده انتزاعی این فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت قالب ساده انتزاعی با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  می باشد.

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت دارای تلفن ایمیل و لوکیشن JPG, PSD

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت دارای تلفن ایمیل و لوکیشن

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت دارای تلفن ایمیل و لوکیشن این فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت دارای تلفن ایمیل و لوکیشن با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  می باشد.

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت عکاسی با رنگ زمینه مشکی JPG, PSD

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت عکاسی با رنگ زمینه مشکی

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت عکاسی با رنگ زمینه مشکی این فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت عکاسی با رنگ زمینه مشکی  با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  می باشد.

برای خرید این پکیج همین حالا کلیک کنید!
تخفیف ویژه برای دانلود پکیج ماه مبارم رمضان برای مدت زمان محدود!
برای خرید این پکیج همین حالا کلیک کنید!
فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت با طراحی مدرن JPG, PSD

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت با طراحی مدرن

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت با طراحی مدرن این فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت ساده و مینیمال  با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  می باشد.

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت ساده و مینیمال JPG, PSD

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت ساده و مینیمال

فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت ساده و مینیمال این فایل لایه باز فتوشاپ کارت ویزیت ساده و مینیمال  با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  می باشد.

قالب PSD فاکتور خرید خدمات طراحی کارت ویزیت JPG, PSD

قالب PSD فاکتور خرید خدمات طراحی کارت ویزیت

دانلود قالب PSD فاکتور خرید خدمات طراحی کارت ویزیت اطلاعات: اندازه فایل: 6040×3800 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com    این فایل موکاپ شامل فایل فتوشاپ لایه باز فاکتور خرید می باشد.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت عمودی با خطوط مثلثی شکل JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت عمودی با خطوط مثلثی شکل

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت عمودی با خطوط مثلثی شکل اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های  آبی و مشکی و سفید در آن استفاده […]د.

دانلود رایگان قالب لایه باز کارت ویزیت شخصی به همرا تصویر
JPG, PSD

دانلود رایگان قالب لایه باز کارت ویزیت شخصی به همرا تصویر

دانلود قالب لایه باز رایگان کارت ویزیت شخصی به همراه تصویر اطلاعات: اندازه فایل:2000X2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های سرمه ای و سفید در آن استفاده شده است. […]د.

دانلود موکاپ سربرگ اداری معلق در هوا همراه با کارت ویزیت JPG, PSD

دانلود موکاپ سربرگ اداری معلق در هوا همراه با کارت ویزیت

دانلود موکاپ سربرگ اداری معلق در هوا همراه با کارت ویزیت اطلاعات: اندازه فایل: 3200×4500 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این فایل یک فایل لایه باز سربرگ است که شما می توانید از آن برای پروژه های شرکتی یا شخصی استفاده کنید.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت های رنگی با دیزاین مستطیل JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت های رنگی با دیزاین مستطیل

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت  های رنگی با دیزاین مستطیل اطلاعات: اندازه فایل:2000×5421 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های نارنجی و قرمز و سبز و آبی و […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خطوط آبی رنگ JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خطوط آبی رنگ

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت تجاری با خطوط آبی رنگ اطلاعات: اندازه فایل:2100×2100 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های سفید و مشکی و آبی در آن استفاده […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با فلش طوسی و زرد JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با فلش طوسی و زرد

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با فلش طوسی و زرد اطلاعات: اندازه فایل:2500×2500 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های سفید و طوسی و زرد در آن استفاده شده […]د.

دانلود رایگان قالب لایه باز کارت ویزیت با خطوط سبز
JPG, PSD

دانلود رایگان قالب لایه باز کارت ویزیت با خطوط سبز

دانلود قالب لایه باز رایگان کارت ویزیت با خطوط سبز اطلاعات: اندازه فایل:4000×4000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های سبز و مشکی در آن استفاده شده است.   […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت شرکتی با خطوط شکسته JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت شرکتی با خطوط شکسته

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت شرکتی با خطوط شکسته اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های خردلی و سفید و مشکی و طوسی در آن […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت اسپرت و ورزشی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت اسپرت و ورزشی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت اسپرت و ورزشی اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های خردلی و سفید و مشکی و طوسی در آن استفاده […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خط آبی هلالی شکل JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خط آبی هلالی شکل

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خط آبی هلالی شکل اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های مشکی و آبی در آن استفاده شده است. […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با شکل مربع JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با شکل مربع

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با شکل مربع اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های سفید و نارنجی و مشکی در آن استفاده شده است. […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با دیزاین حبابی شکل JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با دیزاین حبابی شکل

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با دیزاین حبابی شکل اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های آبی و سرمه ای در آن استفاده شده است. […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با طرح گل JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با طرح گل

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با طرح گل اطلاعات: اندازه فایل:3000×3000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های صورتی و سفید در آن استفاده شده است.   در […]د.

دانلود رایگان قالب لایه باز کارت ویزیت رستورانی
JPG, PSD

دانلود رایگان قالب لایه باز کارت ویزیت رستورانی

دانلود رایگان قالب لایه باز کارت ویزیت رستورانی اطلاعات: اندازه فایل:2500×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های نارنجی و مشکی و سفید در آن استفاده شده است.   […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت حقوقی با امواج آبی رنگ JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت حقوقی با امواج آبی رنگ

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت حقوقی با امواج آبی رنگ اطلاعات: اندازه فایل:5000×5000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های آبی و سفید در آن استفاده شده است. […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت عمودی با دیزاین سفید و نارنجی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت عمودی با دیزاین سفید و نارنجی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت عمودی با دیزاین سفید و نارنجی اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های نارنجی و سفید در آن استفاده شده […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت عمودی با خطوط مثلثی شکل JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت عمودی با خطوط مثلثی شکل

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت عمودی با خطوط مثلثی شکل اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های  آبی و مشکی و سفید در آن استفاده […]د.

دانلود رایگان قالب لایه باز کارت ویزیت شرکتی با دیزاین دایره
JPG, PSD

دانلود رایگان قالب لایه باز کارت ویزیت شرکتی با دیزاین دایره

دانلود رایگان قالب لایه باز کارت ویزیت شرکتی با دیزاین دایره اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های نارنجی و سرمه ای و سفید در آن […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با شکل هندسی مستطیل JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با شکل هندسی مستطیل

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با شکل هندسی مستطیل اطلاعات: اندازه فایل:3000×4500 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های آبی و سفید در آن استفاده شده است.   […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با گوشه های آبی رنگ JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با گوشه های آبی رنگ

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با گوشه های آبی رنگ اطلاعات: اندازه فایل:2000×2000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های آبی و سفید در آن استفاده شده است. […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با طراحی مدرن ذوزنقه و مثلث JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با طراحی مدرن ذوزنقه و مثلث

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با طراحی مدرن ذوزنقه و مثلث اطلاعات: اندازه فایل: 5000×5000 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های آبی و سفید در آن استفاده […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با دیزاین سبز و طوسی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با دیزاین سبز و طوسی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با دیزاین سبز و طوسی اطلاعات: اندازه فایل: 3752×3752 پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های سبز و سفید و طوسی در آن […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت مناسب برای کافه و رستوران JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت مناسب برای کافه و رستوران

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت مناسب برای کافه و رستوران اطلاعات: اندازه فایل: 3000×3000  پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های  سفید و مشکی در آن استفاده شده […]د.

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خط منحنی طلایی JPG, PSD

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خط منحنی طلایی

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با خط منحنی طلایی اطلاعات: اندازه فایل: 2500×2000  پیکسل برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop) منبع: Freepik.com   این یک فایل لایه باز کارت ویزیت است که برای معرفی شرکت و بیزینس خود میتوانید از آن استفاده کنید که از رنگ های مشکی و طلایی و خاکستری در آن استفاده […]د.