بنر تبلیغاتی لایه باز طرح ساختمان های بلند

business roll up standee design banner template abstract geometric road map flag stand display

توضیحات

دانلود بنر تبلیغاتی لایه باز طرح ساختمان های بلند

اطلاعات:

اندازه فایل: 8000×3283 پیکسل

برنامه پشتیبانی شده: ایلاستریتور (Adobe Illustrator)

منبع: Freepik.com

  • شما میتوانید از این فایل در پروژه های شخصی و همچنین در پروژه های تجاری استفاده نمایید.
  • در صورت خرابی بنر تبلیغاتی لایه باز طرح ساختمان های بلند در بخش “گزارش خرابی ها” ما را به منظور رفع مشکل مطلع کنید.
  • بعد از دانلود به شما دو فایل لایه باز ایلاستریتور (Adobe Illustrator) و یک فایل عکس در فرمت JPEG که از محتوای آن میباشد داده میشود.
  • این فایل با فرمت های Ai و  EPS در نرم‌افزار Adobe Illustrator قابل ویرایش میباشد.
  • وبسایت آر جی بی 360 داری بانک کاملی از فایل های گرافیکی در زمینه های متفاوت میباشد که به منظور کمک به طراحان و گرافیست های کشور عزیزمان ایران راه اندازی شده است. مطالب این سایت برگرفته شده از سایت های Freepik.com، Envanto Element و ShutterStock هستند که با قیمتی خیلی نازل تر عرضه میشود.
  • چنانچه شما فایل مورد نطر خود در سایت یافت نکردید، میتوانید از قسمت تماس با ما لینک فایل مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید.
  • اگر بنر تبلیغاتی لایه باز طرح ساختمان های بلند مورد علاقه شما بود وب سایت ما را به دوستان گرافیست و طراح خود پیشنهاد کنید تا آنها هم بتوانند از کتابخانه بزرگ فایل های گرافیکی سایت ما استفاده کنند.
  • منبع این فایل وب سایت فری پیک ( Freepik.com ) می باشد، سایت فری پیک یکی از قوی ترین موتور های جست و جوی عکس، وکتور، فایل های لایه باز، لوگو و سایر دسته بندی ها برای فایل های گرافیکی است.

فایل‌های لایه باز گرافیکی  چیست ؟

فایل‌های لایه باز گرافیکی به فایل‌هایی گفته می‌شوند که دارنده فایل به تمامی محتوا و المنت‌های گرافیکی آن طرح برای ویرایش و ذخیره ویرایش‌های خود دسترسی آزاد دارد. در فایل لایه باز گرافیکی شما توانایی این را دارید که متن‌ها، تصاویر، افکت‌ها و تمامی اجزای تشکیل دهنده یک فایل گرافیکی را ویرایش کنید و به میل خود برای چاپ یا هر کار دیگری آن را ذخیره کنید یا حتی از قسمتی از آن‌ها خروجی بگیرید.

5,000 تومان – دانلود تکی
pen