دانلود قالب لایه باز psd گواهینامه با حاشیه ی ظریف و طرح دار

elegant certificate template 3

توضیحات

دانلود قالب لایه باز psd گواهینامه با با حاشیه ی ظریف و طرح دار

اطلاعات:

اندازه فایل: 2592×2000پیکسل

برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ (Adobe Photoshop)

منبع: Freepik.com

 

  •  این فایل شامل گواهینامه(Certificate) با حاشیه ی ظریف و طرح دار که شما میتوانید از آن برای گواهینامه پایان دوره خود استفاده کنید. فرمت این فایل PSD می باشد و شما می توانید به راحتی آن را ویرایش کنید.
  • در صورت خرابی فایل قالب لایه باز psd گواهینامه با حاشیه ی ظریف و طرح دار بخش “گزارش خرابی ها” ما را به منظور رفع مشکل مطلع کنید.

 

  • بعد از دانلود به شما  یک فایل لایه باز فتوشاپ (Adobe Photoshop) و یک فایل عکس در فرمت JPG که از محتوای آن میباشد داده میشود.

 

  • این فایل با فرمت های PSD در نرم‌افزار Adobe Photoshop قابل ویرایش میباشد.

 

  • وبسایت آر جی بی 360 داری بانک کاملی از فایل های گرافیکی در زمینه های متفاوت میباشد که به منظور کمک به طراحان و گرافیست های کشور عزیزمان ایران راه اندازی شده است. مطالب این سایت برگرفته شده از سایت های Freepik.com، Envanto Element و ShutterStock هستند که با قیمتی خیلی نازل تر عرضه میشود.

 

  • چنانچه شما فایل مورد نطر خود در سایت یافت نکردید، میتوانید از قسمت تماس با ما لینک فایل مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید.

 

  • اگر فایل قالب لایه باز psd گواهینامه با حاشیه ی ظریف و طرح دار  مورد علاقه شما بود وب سایت ما را به دوستان گرافیست و طراح خود پیشنهاد کنید تا آنها هم بتوانند از کتابخانه بزرگ فایل های گرافیکی سایت ما استفاده کنند.

 

  • منبع این فایل وب سایت فری پیک ( Freepik.com ) می باشد، سایت فری پیک یکی از قوی ترین موتور های جست و جوی عکس، وکتور، فایل های لایه باز، لوگو و سایر دسته بندی ها برای فایل های گرافیکی است.

 

فایل PSD چیست؟

فایل  PSDفرمت پیش فرض ذخیره فایل در نرم افزار فتوشاپ می‌باشد، فایل های PSD در کلیه نسخه های نرم افزار فتوشاپ از ابتدا تا کنون قابل اجرا هستند و فرقی نمی‌کند که شما یک فایل را در چه نسخه ای از فتوشاپ ذخیره کرده اید ، با هر ورژنی از فتوشاپ شما میتوانید فایل خود را باز کرده و از آن استفاده کنید.

 

قالب ( Template) چیست؟

قالب یا Template ، الگویی از پیش طراحی شده است که به عنوان راهنما برای ساختن چیزی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربران را قادر می سازد بدون داشتن تخصصی از آن استفاده و ویرایش کنند.

 

5,000 تومان – دانلود تکی
pen