پریست لایت روم مدل صورتی Pinkish Lightroom Preset

pinkish lightroom preset

توضیحات

دانلود پریست لایت روم مدل صورتی

 

اطلاعات:

برنامه پشتیبانی شده: لایت روم (Adobe Lightroom)

 

توضیحات: 

پریست لایت روم صورتی با تقویت رنگ ها و نقاط تیره روشن عکس هایی که از ساختمان های قدیمی، آسمان خراش های مدرن و یا مردم در خیابان دارید جلوه خاص و بسیار زیبایی را به این دسته از عکس ها میدهد. با این پریست میتوانید تنطیمات رنگ ها را تغییر دهید، میزان اشباع رنگ ها را تقویت کنید و رنگ های گوناگونی را به عکس اضافه کنید. از این پریست میتوان هم برای عکاسی در روز و هم در عکاسی در شب استفاده نمود. با استفاده از این پریست عکس هایی که در روز گرفته اید درخشش رمز آلودی را میگیرند و از اشباع رنگی آنها کاسته می شود. همچنین عکاسی از سازه های معماری در شب پر جنب و جوش تر می شوند و با اضافه کردن رنگ به سایه ها این نوع عکاسی را جذاب تر می کند. با استفاده از این پریست تنها با چند کلیک به عکس های خسته کننده مناظر شهری جلوه خاصی بخشیده می شود.

 

  • در صورت خرابی پریست لایت روم مدل صورتی در بخش “گزارش خرابی ها” ما را به منظور رفع مشکل مطلع کنید.

 

  • بعد از دانلود به شما یک فایل لایت روم (Adobe Lightroom) به شما برای دانلود تحویل داده میشود.

 

  • این فایل ها با فرمت XMP در نرم‌افزار Adobe Lightroom  قابل استفاده میباشند.

 

  • وبسایت آر جی بی 360 داری بانک کاملی از فایل های گرافیکی در زمینه های متفاوت میباشد که به منظور کمک به طراحان و گرافیست های کشور عزیزمان ایران راه اندازی شده است. مطالب این سایت برگرفته شده از سایت های Freepik.com، Envanto Element و ShutterStock هستند که با قیمتی خیلی نازل تر عرضه میشود.

 

  • چنانچه شما فایل مورد نطر خود در سایت یافت نکردید، میتوانید از قسمت تماس با ما لینک فایل مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید.

 

  • اگر فایل پریست لایت روم مدل صورتی  مورد علاقه شما بود وب سایت ما را به دوستان گرافیست و طراح خود پیشنهاد کنید تا آنها هم بتوانند از کتابخانه بزرگ فایل های گرافیکی سایت ما استفاده کنند.

 

لایت روم چیست؟

ادوبی لایت روم یک پردازشگر و ویرایشگر عکس می‌باشد که توسط شرکت ادوبی برای ویندوز و او اس ده منتشر شده‌است. این برنامه به کاربر اجازه دیدن، ویرایش و روتوش تعداد زیادی از عکس‌های دیجیتالی را می‌دهد. ویرایش‌های این لایت روم غیر مخرب هستند. با وجود اینکه با عنوان فتوشاپ به اشتراک گذاشته شده است اما بسیاری از امکانات ویرایش عکس را ندارد و در مقایسه با فتوشاپ کامل نیست.

5,000 تومان – دانلود تکی
pen