پکیج 11 عددی موکاپ نوشابه ( Soda Mockup )

Soda Mockup Pack 1
ویژگی‌های محصول
25,000 تومان – دانلود تکی

توضیحات

دانلود پکیج 11 عددی موکاپ نوشابه

 

اطلاعات:

اندازه فایل: متغیر

برنامه پشتیبانی شده: فتوشاپ  (Adobe Photoshop)

منبع: Freepik.com

 

  • این پکیج شامل 11 عدد فایل فتوشاپ لایه باز ( Adobe Photoshop) با کیفیت می باشد.

 

  • این پکیج شامل موکاپ بطری و قوطی نوشابه مناسب جهت ایجاد پیش‌ نمایش‌هایی از طرح، تصاویر، لوگو و هر عنصر یا آبجکت دیگری بر روی بطری نوشابه می‌باشد. این قالب آماده با فرمت PSD در فایل محصول قرار گرفته‌ که با اجرای این فایل‌ در محیط فتوشاپ خیلی ساده و راحت قادر به ویرایش و سفارشی سازی قالب‌ خواهید بود.

 

  • در صورت خرابی پکیج 11 عددی موکاپ نوشابه در بخش “گزارش خرابی ها” ما را به منظور رفع مشکل مطلع کنید.

 

  • بعد از دانلود به شما 11 عدد فایل لایه باز فتوشاپ (Adobe Illustrator) و 24 عدد فایل عکس در فرمت JPEG که از محتوای آن میباشد داده میشود.

 

  • وبسایت آر جی بی 360 داری بانک کاملی از فایل های گرافیکی در زمینه های متفاوت هست. مطالب این سایت برگرفته شده از سایت های Freepik.com، Envanto Element و ShutterStock هستند که با قیمتی خیلی نازل تر عرضه میشود.

 

  • چنانچه شما فایل مورد نطر خود در سایت یافت نکردید، میتوانید از قسمت تماس با ما لینک فایل مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید. ما در طی 48 ساعت این فایل را با قیمت رایج برای فایل های دیگر در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

  • اگر فایل پکیج 11 عددی موکاپ نوشابه مورد علاقه شما بود وب سایت ما را به دوستان گرافیست و طراح خود پیشنهاد کنید تا آنها هم بتوانند از کتابخانه بزرگ فایل های گرافیکی سایت ما استفاده کنند.

 

  • منبع این فایل وب سایت فری پیک ( Freepik.com ) می باشد، سایت فری پیک یکی از قوی ترین موتور های جست و جوی عکس، وکتور، فایل های لایه باز، لوگو و سایر دسته بندی ها برای فایل های گرافیکی است.

 

  • فایل‌های لایه باز گرافیکی  چیست ؟

فایل‌های لایه باز گرافیکی به فایل‌هایی گفته می‌شوند که دارنده فایل به تمامی محتوا و المنت‌های گرافیکی آن طرح برای ویرایش و ذخیره ویرایش‌های خود دسترسی آزاد دارد. در فایل لایه باز گرافیکی شما توانایی این را دارید که متن‌ها، تصاویر، افکت‌ها و تمامی اجزای تشکیل دهنده یک فایل گرافیکی را ویرایش کنید و به میل خود برای چاپ یا هر کار دیگری آن را ذخیره کنید یا حتی از قسمتی از آن‌ها خروجی بگیرید.

 

  • موکاپ چیست؟

 فایل پیش‌نمایش یا ماکاپ (Mockup)، قالب‌های گرافیکی آماده‌ای هستند که در موضوعات مختلف (اغلب با فرمت psd.) می‌توان در امور طراحی به بهترین شکل ممکن از آن‌ها استفاده کرد. طراحان می‌توانند به کمک ماکاپ، طرح اولیهٔ خود را قبل از اجرا و چاپ در قالب اصلی مشاهده کنند، یا از آن به‌عنوان یک فایل گرافیکی شکیل در پروژه‌های طراحی خود استفاده نمایند.

 

25,000 تومان – دانلود تکی
pen