وکتور تبریک سال نو میلادی و کریسمس 2022 طرح اعداد طلایی

creative set logo happy new year 2022 with gold numbers premium vector

توضیحات

وکتور تبریک سال نو میلادی و کریسمس 2022 طرح اعداد طلایی

 

این فایل شامل وکتور تبریک سال نو میلادی و کریسمس 2022 طرح اعداد طلایی با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ  و  ایلاستریتور می باشد. طرح موجود در این فایل به صورت برداری و با فرمت EPS می باشد و شما می توانید به راحتی روی آن تغییرات ایجاد کنید. از این تصویر وکتور می توان در طراحی انواع فایل گرافیکی با موضوع وکتورسال نو میلادی ، چاپ وکتور سال نو مبارک و قرار دادن بر روی انواع تی شرت، قرار دادن سال نو مبارک وکتور بر روی قاب و کاور موبایل، طراحی عکس سالی نو بر روی بسته بندی محصولات ، چاپ سال عیسوی بر روی ماگ ، طراحی جنتری سال میلادی و … استفاده نمود.

 

کیفیت و فرمت وکتور تبریک سال نو میلادی و کریسمس 2022 طرح اعداد طلایی

 

کیفیت این طرح ها فوق العاده بالا بوده و دارای بزرگنمایی نامحدود هستند که به کمک آن ها می توان تصاویری با رزولوشن بالا و ابعاد بزرگ طراحی و ایجاد نمود. در صورت خرابی وکتور تبریک سال نو میلادی و کریسمس 2022 طرح اعداد طلایی در بخش “گزارش خرابی ها” ما را به منظور رفع مشکل مطلع کنید. بعد از دانلود به شما 1 فایل لایه باز ایلاستریتور (Adobe Illustrator) و 1 فایل عکس در فرمت JPEG که از محتوای آن میباشد داده میشود. این فایل با فرمت EPS در نرم‌افزار Adobe Illustrator قابل ویرایش میباشد.

 

دانلود رایگان هزاران فایل لایه باز

 

با خرید اشتراک ویژه به هزاران فایل لایه باز سایت دسترسی پیدا کنید و از تخفیف ویژه محصولات بهره مند شوید. مهم نیست که سطح دانش شما به نرم افزارهای گرافیکی در چه حدی است. فایل های لایه باز سایت ما با فرمت PSD و EPS نیاز شما را به طراح گرافیک برطرف میکنند. کافی است که عضو سایت ما شوید تا بتوانید از کتابخانه بزرگ سایت ما فایل های فتوشاپ رایگان و همچنین فایل های ایلوستریتور رایگان را به راحتی دانلود کرده و تنها با چند کلیک فایل لایه باز را ویرایش کنید و از این فایل های لایه باز برای ساخت پست اینستاگرام و یا طراحی قالب استوری اینستاگرام استفاده کنید.

 

با دانلود پکیج های لایه باز در وقت خود صرفه جویی کنید! اگر وقت کافی برای جمع آوری فایل های لایه باز در یک موضوع خاص را ندارید کافی است تا از پکیج های دسته بندی شده سایت ما استفاده کنید.

 

دوست دارید تا برای کسب و کار خود قالب سایت و یا بنر تبلیغاتی طراحی کنید؟ با تهیه اشتراک ویژه سایت ما می توانید به صدها فایل قالب لایه باز سایت و قالب لایه باز بنر تبلیغاتی دسترسی پیدا کنید و به راحتی فایل های لایه باز را ویرایش کرده و بروی سایت و یا پیج اینستاگرام خود قرار دهید.

 

آیا به فایل لایه باز موکاپ نیاز دارید؟ کافی است تا با خرید اشتراک فایل موکاپ لایه باز فتوشاپ و یا فایل لایه باز ایلوستریتور را به صورت گسترده دانلود کنید و تنها با چند کلیک لوگو و یا بنر کسب و کار خود را بروی اشیا مثل لیوان، لباس و جعبه قرار دهید و برای چاپ به چاپخانه ارسال کنید.

 

فایل های مرتبط

 

تبریک سال نو میلادی 2022

در این قسمت در مورد فایل هایی که قرار است به زودی به این دسته بندی اضافه شوند را خواهید خواند. برای شروع سری بزنیم به یکی از پردرخواست ترین فایل ها که تبریک سال نو میلادی 2022 است. از این نوع فایل می توانید در تولید فایل های گرافیکی استفاده نمایید. تبریک سال نو میلادی 2022 لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

عکس سال نو میلادی 2022

 

عکس سال نو میلادی 2022 یکی از پرکاربرد ترین فایل های لایه باز درخواستی کاربران سایت به شمار می آید. شما از عکس سال نو میلادی 2022 می توانید برای ساخت طرح های گرافیکی مربوط به تبریک سال نو و تبریک سال نو میلادی استفاده کنید. عکس سال نو میلادی 2022 لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

تبریک سال نو میلادی به استاد

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به تبریک سال نو میلادی به استاد اشاره نمود. از تبریک سال نو میلادی به استاد می توانید برای طراحی کارت تبریک سال نو به میلادی استفاده نمود. تبریک سال نو میلادی به استاد به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

تبریک سال نو میلادی به انگلیسی

 

تبریک سال نو میلادی به انگلیسی یکی از پرکاربرد ترین فایل های لایه باز درخواستی کاربران سایت به شمار می آید. شما از تبریک سال نو میلادی به انگلیسی می توانید برای ساخت طرح های گرافیکی مربوط تبریک سال نو میلادی برای بنر سایت و اینستاگرام استفاده کنید. تبریک سال نو میلادی به انگلیسی لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

تبریک سال نو میلادی به همسر

 

از فایل وکتور تبریک سال نو میلادی به همسر می توانید برای طراحی کارت تبریک یا کارت پستال برای گفتن تبریک سال نو میلادی به همسر خود استفاده کنید. تبریک سال نو میلادی به همسر لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

تبریک سال نو میلادی 2022 به انگلیسی

 

از فایل وکتور تبریک سال نو میلادی 2022 به انگلیسی می توانید برای طراحی کارت تبریک یا کارت پستال برای گفتن تبریک سال نو میلادی 2022 به انگلیسی به دوستان انگلیسی زبان خود استفاده کنید. تبریک سال نو میلادی 2022 به انگلیسی لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

تبریک سال نو میلادی به برادر

 

از فایل وکتور تبریک سال نو میلادی به برادر می توانید برای طراحی کارت تبریک یا کارت پستال برای گفتن تبریک سال نو میلادی به برادر به خانواده و برادر خود استفاده کنید. تبریک سال نو میلادی به برادر لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

تبریک سال نو میلادی عاشقانه

 

از فایل وکتور تبریک سال نو میلادی عاشقانه می توانید برای طراحی کارت تبریک یا کارت پستال برای گفتن تبریک سال نو میلادی عاشقانه به همسر خود استفاده کنید. تبریک سال نو میلادی عاشقانه لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

ما را به دوستان خود پیشنهاد کنید

 

اگر وکتور تبریک سال نو میلادی و کریسمس 2022 طرح اعداد طلایی مورد علاقه شما بود وب سایت ما را به دوستان گرافیست و طراح خود پیشنهاد کنید تا آنها هم بتوانند از کتابخانه بزرگ فایل های گرافیکی سایت ما استفاده کنند. منبع این فایل وب سایت فری پیک ( Freepik.com ) می باشد، سایت فری پیک یکی از قوی ترین موتور های جست و جوی عکس، وکتور، فایل های لایه باز، لوگو و سایر دسته بندی ها برای فایل های گرافیکی است.

 

دانلود فایل های لایه باز با قیمت گذاری منصفانه

 

وبسایت آر جی بی 360 داری بانک کاملی از فایل های گرافیکی در زمینه های متفاوت میباشد که به منظور کمک به طراحان و گرافیست های کشور عزیزمان ایران راه اندازی شده است. مطالب این سایت برگرفته شده از سایت های Freepik.com، Envanto Elements و ShutterStock هستند که با قیمتی خیلی نازل تر عرضه میشود. چنانچه شما فایل مورد نطر خود در سایت یافت نکردید، میتوانید از قسمت تماس با ما لینک فایل مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید.

 

فایل وکتور ( Vector ) چیست و چگونه عمل می کند؟

 

گرافیک برداری یا گرافیک وکتوری یک نوع روش ذخیره سازی و تولید تصاویر دیجیتال می باشد که در آن تصاویر از مجموعه از مشخصات هندسی نقاط، منحنی ها ، خطوط و چندضلعی ها تشکیل می شود. تصاویر ایجاد شده در گرافیک برداری از بردارها یا همان وکتور های تشکیل شده اند که به صورت ریاضی تعریف می شوند. به وکتورها مستقل از رزولوشن هستند و شما می توانید به راحتی در هر بزرگ نمایی و وضوحی آنها را مشاهده و چاپ نمایید. وکتور در اصل فایل های لایه بازی هستند که خروجی نرم افزارهای ( ادوبی ایلستریتور Adobe Illustrator ) و ( کورل دراو Corel ) هستند.

 

سال نو

 

سال نو روزی است که آغاز یک سال گاه‌شماری جدید را رقم می‌زند، و در آن سال‌شمارِ یک تقویم مشخص افزایش داده می‌شود. در بسیاری از فرهنگ‌ها، این رویداد را به مناسبت پایان سال قدیم و آغاز سال جدید جشن می‌گیرند. امروز در استفاده جهانی، سال جدید از گاه‌شماری میلادی در ۱ ژانویه اتفاق می‌افتد که عادتی از گاه‌شماری رومی می‌باشد.

 

سال نو میلادی

 

در کشورهایی که از گاه‌شمار (تقویم) میلادی استفاده می‌کنند، سال نو معمولاً در یکم ژانویه برگزار می‌گردد. راسته ماه‌ها در گاه‌شمار رومی، از زمان پادشاه نوما پومپیلیوس در حدود ۷۰۰ پیش از میلاد، از ژانویه تا دسامبر می‌باشد. در حال حاضر، جشن گرفتن سال نو یکی از بزرگترین رویدادهای جهانی می‌باشد. در شب ۳۱ دسامبر هر سال، آخرین روز یک سال میلادی و روز قبل از روز سال نو در بسیاری از کشورهای جهان، عموماً قاره‌های اروپا، آمریکا، استرالیا و بخش‌هایی از آسیا و آفریقا مراسم سال نو برگزار می‌شود. در فرهنگ جدید غرب این روز با گردهمایی‌هایی در مجالس و مهمانی‌ها برگزار می‌شود که انتقال سال را ساعت ۱۲:۰۰ شب جشن می‌گیرند.

 

سال 2022 میلادی

 

۲۰۲۲ دو هزار و بیست و دومین سال تقویم میلادی است. سازمان ملل متحد ۲۰۲۲ را به عنوان سال بین‌المللی شیلات صنعتگری و آبزی‌پروری و سال بین‌المللی شیشه معرفی کرد.

 

 

 

5,000 تومان – دانلود تکی
pen