دانلود قالب لایه باز بروشور چهار لت با موضوع طبیعت گردی

folded brochure mockup template

توضیحات

دانلود قالب لایه باز بروشور چهار لت با موضوع طبیعت گردی

 

این فایل شامل دانلود قالب لایه باز بروشور چهار لت با موضوع طبیعت گردی با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار  فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد. طرح موجود در این فایل به صورت برداری و با فرمت EPS می باشد و شما می توانید به راحتی روی آن تغییرات ایجاد کنید. از این تصویر وکتور می توان در طراحی انواع فایل گرافیکی با موضوع دانلود رایگان قالب بروشور ، چاپ قالب بروشور doc و قرار دادن بر روی انواع تی شرت، دانلود رایگان قالب بروشور مذهبی word بر روی قاب و کاور موبایل، دانلود رایگان قالب بروشور پاورپوینت بر روی بسته بندی محصولات ، چاپ قالب آماده بروشور بر روی ماگ ، طراحی قالب بروشور word، چاپ قالب آماده بروشور در پاورپوینت بر روی انوع کیف و ساک دستی ، طراحی فایل لایه باز بروشور رایگان، دانلود “رایگان” طرح لایه باز بروشور سه لت برای بنر، ساخت پست اینستاگرام و دانلود فایل لایه باز بروشور اداری psd 
،  دانلود بروشور خام بر روی ظروف سلولزی، دانلود رایگان فرم خام بروشور و … استفاده نمود.

 

کیفیت و فرمت قالب لایه باز بروشور چهار لت با موضوع طبیعت گردی

 

کیفیت این طرح ها فوق العاده بالا بوده و دارای بزرگنمایی نامحدود هستند که به کمک آن ها می توان تصاویری با رزولوشن بالا و ابعاد بزرگ طراحی و ایجاد نمود. در صورت خرابی قالب لایه باز بروشور چهار لت با موضوع طبیعت گردی در بخش “گزارش خرابی ها” ما را به منظور رفع مشکل مطلع کنید. بعد از دانلود به شما 1 فایل لایه باز ایلاستریتور (Adobe Illustrator) و 1 فایل عکس در فرمت JPEG که از محتوای آن میباشد داده میشود. این فایل با فرمت EPS در نرم‌افزار Adobe Illustrator قابل ویرایش میباشد.

 

فایل های مرتبط

 

قالب آماده بروشور در فتوشاپ رایگان

در این قسمت در مورد فایل هایی که قرار است به زودی به این دسته بندی اضافه شوند را خواهید خواند. برای شروع سری بزنیم به یکی از پردرخواست ترین فایل ها که قالب آماده بروشور در فتوشاپ رایگان است. از این نوع فایل می توانید در تولید فایل های گرافیکی استفاده نمایید. قالب آماده بروشور در فتوشاپ رایگان لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی برای دانلود بروشور فتوشاپ رایگان از کادر جستجو بالای سایت عبارت بروشور رایگان را جستجو نمایید.

 

دانلود رایگان قالب بروشور مذهبی word

 

دانلود رایگان بروشور مذهبی word یکی از پرکاربرد ترین فایل های لایه باز درخواستی کاربران سایت به شمار می آید. شما از دانلود رایگان بروشور مذهبی word می توانید برای ساخت طرح های گرافیکی مربوط به مناسبت های مذهبی و ساخت پوسترهای اطلاع رسانی و فرهنگی استفاده کنید. دانلود رایگان بروشور مذهبی word لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

فایل لایه باز کاتالوگ شرکتی

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به فایل لایه باز کاتالوگ شرکتی اشاره نمود. از فایل لایه باز کاتالوگ شرکتی می توانید برای طراحی کاتالوگ و بروشورهای اداری و شرکتی و بسیار موارد دیگر استفاده نمود. برای دانلود فایل لایه باز کاتالوگ شرکتی کافی است که کلمه کاتالوگ شرکتی را در کادر جستجو بالای سایت جستجو نمایید.

 

دانلود بنر لایه باز فتوشاپ رایگان

 

دانلود بنر لایه باز رایگان هم یکی از فایل هایی است که بارها توسط کاربران برای قرار گیری بروی سایت درخواست شده است. از فایل دانلود بنر لایه باز رایگان میتوانید برای طراحی انواع فایل های گرافیکی استفاده نمایید. برای دانلود بنر لایه باز رایگان در کادر جستجو بالای سایت کلمه بنر رایگان را جستجو نمایید.

 

فایل لایه باز فتوشاپ رایگان

 

فایل لایه باز فتوشاپ رایگان یکی از پرکاربرد ترین فایل های لایه باز درخواستی کاربران سایت به شمار می آید. شما از فایل لایه باز فتوشاپ رایگان می توانید برای ساخت طرح های گرافیکی مربوط که در آنها از المان های گرافیکی بکار رفته است استفاده کنید. فایل لایه باز فتوشاپ رایگان لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

دانلود پوستر لایه باز فتوشاپ

 

دانلود پوستر لایه باز فتوشاپ هم یکی از فایل هایی است که بارها توسط کاربران برای قرار گیری بروی سایت درخواست شده است. از فایل دانلود پوستر لایه باز فتوشاپ میتوانید برای طراحی انواع پوستر گرافیکی استفاده نمایید. برای دانلود پوستر لایه باز فتوشاپ کافی است که کلمه پوستر را در کادر جستجو بالای سایت جستجو نمایید.

 

 

دانلود رایگان قالب لایه باز اینستاگرام

 

دانلود رایگان قالب لایه باز اینستاگرام هم یکی از فایل هایی است که بارها توسط کاربران برای قرار گیری بروی سایت درخواست شده است. از فایل دانلود رایگان قالب لایه باز اینستاگرام میتوانید برای طراحی انوع پست و استوری های مربوط به فضای مجازی و اینستاگرام استفاده کنید. برای دانلود رایگان قالب لایه باز اینستاگرام از کادر جستجو موجود در بالای سایت کلمات قالب اینستاگرام + رایگان را جستجو نمایید.

 

پوستر لایه باز رایگان وبینار

 

پوستر لایه باز رایگان وبینار هم یکی از فایل هایی است که بارها توسط کاربران برای قرار گیری بروی سایت درخواست شده است. از فایل پوستر لایه باز رایگان وبینار میتوانید برای طراحی انوع کاور و پوستر مربوط به برگزاری وبینار در زمینه های مختلف استفاده کنید. پوستر لایه باز رایگان وبینار به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

دانلود قالب لایه باز استوری اینستاگرام

 

دانلود قالب لایه باز اینستاگرام هم یکی از فایل هایی است که بارها توسط کاربران برای قرار گیری بروی سایت درخواست شده است. از فایل دانلود قالب لایه باز اینستاگرام میتوانید برای طراحی انوع استوری های مربوط به فضای مجازی و اینستاگرام استفاده کنید. برای دانلود قالب لایه باز اینستاگرام از کادر جستجو موجود در بالای سایت کلمات قالب استوری اینستاگرام را جستجو نمایید.

 

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت

 

دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت هم یکی از فایل هایی است که بارها توسط کاربران برای قرار گیری بروی سایت درخواست شده است. از فایل دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت میتوانید برای طراحی انوع کارت ویزیت برای کسب و کار های گوناگون استفاده کنید. برای دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت از کادر جستجو موجود در بالای سایت کلمات کارت ویزیت را جستجو نمایید.

قالب لایه باز پست اینستاگرام رایگان

 

قالب لایه باز پست اینستاگرام رایگان هم یکی از فایل هایی است که بارها توسط کاربران برای قرار گیری بروی سایت درخواست شده است. از فایل قالب لایه باز پست اینستاگرام رایگان میتوانید برای طراحی انوع پست و استوری های مربوط به فضای مجازی و اینستاگرام استفاده کنید. برای قالب لایه باز پست اینستاگرام رایگان از کادر جستجو موجود در بالای سایت کلمات قالب پست اینستاگرام + رایگان را جستجو نمایید.

 

قالب لایه باز استوری اینستاگرام

 

قالب لایه باز استوری اینستاگرام هم یکی از فایل هایی است که بارها توسط کاربران برای قرار گیری بروی سایت درخواست شده است. از فایل قالب لایه باز استوری اینستاگرام میتوانید برای طراحی انوع استوری های مربوط به فضای مجازی و اینستاگرام استفاده کنید. برای قالب لایه باز استوری اینستاگرام از کادر جستجو موجود در بالای سایت کلمات قالب استوری اینستاگرام را جستجو نمایید.

 

قالب لایه باز اینستا

 

قالب لایه باز اینستا هم یکی از فایل هایی است که بارها توسط کاربران برای قرار گیری بروی سایت درخواست شده است. از فایل قالب لایه باز اینستا میتوانید برای طراحی انوع استوری های مربوط به فضای مجازی و اینستاگرام استفاده کنید. برای دانلود قالب لایه باز اینستا از کادر جستجو موجود در بالای سایت کلمات قالب استوری اینستاگرام را جستجو نمایید.

 

قالب لایه باز بروشور

 

قالب لایه باز بروشور هم یکی از فایل هایی است که بارها توسط کاربران برای قرار گیری بروی سایت درخواست شده است. از فایل قالب لایه باز بروشور میتوانید برای طراحی انوع بروشور و کاتالوگ با موضوعات مختلف استفاده کنید. برای دانلود قالب لایه باز بروشور از کادر جستجو موجود در بالای سایت کلمه بروشور را جستجو نمایید.

 

قالب لایه باز اینفوگرافی

 

قالب لایه باز اینفوگرافی هم یکی از فایل هایی است که بارها توسط کاربران برای قرار گیری بروی سایت درخواست شده است. از فایل قالب لایه باز اینفوگرافی میتوانید برای طراحی انوع اینفوگرافی آموزشی و اطلاع رسانی استفاده کنید. برای دانلود قالب لایه باز اینفوگرافی از کادر جستجو موجود در بالای سایت کلمه اینفوگرافی را جستجو نمایید.

 

دانلود رایگان هزاران فایل لایه باز

 

با خرید اشتراک ویژه به هزاران فایل لایه باز سایت دسترسی پیدا کنید و از تخفیف ویژه محصولات بهره مند شوید. مهم نیست که سطح دانش شما به نرم افزارهای گرافیکی در چه حدی است. فایل های لایه باز سایت ما با فرمت PSD و EPS نیاز شما را به طراح گرافیک برطرف میکنند. کافی است که عضو سایت ما شوید تا بتوانید از کتابخانه بزرگ سایت ما فایل های فتوشاپ رایگان و همچنین فایل های ایلوستریتور رایگان را به راحتی دانلود کرده و تنها با چند کلیک فایل لایه باز را ویرایش کنید و از این فایل های لایه باز برای ساخت پست اینستاگرام و یا طراحی قالب استوری اینستاگرام استفاده کنید.

 

با دانلود پکیج های لایه باز در وقت خود صرفه جویی کنید! اگر وقت کافی برای جمع آوری فایل های لایه باز در یک موضوع خاص را ندارید کافی است تا از پکیج های دسته بندی شده سایت ما استفاده کنید.

 

دوست دارید تا برای کسب و کار خود قالب سایت و یا بنر تبلیغاتی طراحی کنید؟ با تهیه اشتراک ویژه سایت ما می توانید به صدها فایل قالب لایه باز سایت و قالب لایه باز بنر تبلیغاتی دسترسی پیدا کنید و به راحتی فایل های لایه باز را ویرایش کرده و بروی سایت و یا پیج اینستاگرام خود قرار دهید.

 

آیا به فایل لایه باز موکاپ نیاز دارید؟ کافی است تا با خرید اشتراک فایل موکاپ لایه باز فتوشاپ و یا فایل لایه باز ایلوستریتور را به صورت گسترده دانلود کنید و تنها با چند کلیک لوگو و یا بنر کسب و کار خود را بروی اشیا مثل لیوان، لباس و جعبه قرار دهید و برای چاپ به چاپخانه ارسال کنید.

 

ما را به دوستان خود پیشنهاد کنید

 

اگر قالب لایه باز بروشور چهار لت با موضوع طبیعت گردی مورد علاقه شما بود وب سایت ما را به دوستان گرافیست و طراح خود پیشنهاد کنید تا آنها هم بتوانند از کتابخانه بزرگ فایل های گرافیکی سایت ما استفاده کنند. منبع این فایل وب سایت فری پیک ( Freepik.com ) می باشد، سایت فری پیک یکی از قوی ترین موتور های جست و جوی عکس، وکتور، فایل های لایه باز، لوگو و سایر دسته بندی ها برای فایل های گرافیکی است.

 

دانلود فایل های لایه باز با قیمت گذاری منصفانه

 

وبسایت آر جی بی 360 داری بانک کاملی از فایل های گرافیکی در زمینه های متفاوت میباشد که به منظور کمک به طراحان و گرافیست های کشور عزیزمان ایران راه اندازی شده است. مطالب این سایت برگرفته شده از سایت های Freepik.com، Envanto Elements و ShutterStock هستند که با قیمتی خیلی نازل تر عرضه میشود. چنانچه شما فایل مورد نطر خود در سایت یافت نکردید، میتوانید از قسمت تماس با ما لینک فایل مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید.

 

فایل وکتور ( Vector ) چیست و چگونه عمل می کند؟

 

گرافیک برداری یا گرافیک وکتوری یک نوع روش ذخیره سازی و تولید تصاویر دیجیتال می باشد که در آن تصاویر از مجموعه از مشخصات هندسی نقاط، منحنی ها ، خطوط و چندضلعی ها تشکیل می شود. تصاویر ایجاد شده در گرافیک برداری از بردارها یا همان وکتور های تشکیل شده اند که به صورت ریاضی تعریف می شوند. به وکتورها مستقل از رزولوشن هستند و شما می توانید به راحتی در هر بزرگ نمایی و وضوحی آنها را مشاهده و چاپ نمایید. وکتور در اصل فایل های لایه بازی هستند که خروجی نرم افزارهای ( ادوبی ایلستریتور Adobe Illustrator ) و ( کورل دراو Corel ) هستند.

 

قالب لایه باز چیست؟

 

قالب لایه باز چیست؟ قالب های لایه باز فایل های گرافیکی هستند که شما قادر به ویرایش و تغییر تمامی المان های موجود در آن هستید. یعنی اگر یک طرح لایه باز داشته باشید، می توانید متن، تصاویر، افکت ها و هر چیز دیگری که در فایل وجود دارد را به راحتی تغییر داده و سفارشی سازی کنید. همچنین می توانید قسمت هایی از فایل را حذف کرده و یا بخش های جدیدی به آن اضافه کنید.

 

کاربردهای قالب لایه باز

 

قالب لایه باز کمک بسیاری به طراحان می کند. به طور مثال فرض کنید شما در یک کانون تبلیغات مشغول به کار طراحی هستید و روزانه چندین سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت دریافت می کنید. قطعا اگر سعی کنید تمامی کارت ویزیت و دیگر سفارشات را از پایه طراحی کنید وقت بسیار زیادی از شما گرفته می شود. حال شما می توانید به سایت RGB360.ir مراجعه کنید و از بین صدها فایل لایه باز کارت ویزیت، طرح نزدیک به سفارش خود را دانلود کرده و با کمی تغییر آن را تحویل مشتری دهید. با این کار هم وقت بسیار کمتری از شما گرفته می شود و همچنین یک کار حرفه ای و با گرافیک خوب تحویل مشتری می دهید. این فقط یک کاربرد قالب لایه باز بود و موارد بسیار بیشتری وجود دارد که قالب های لایه باز شما را از پیچیدگی های طراحی راحت می کند.

 

بروشور چیست؟

 

شرکت های بزرگ و کوچک به عنوان راهی برای تبلیغ به بروشور نیاز دارند. بروشور یک روش مختصر برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تشویق مردم برای خرید محصولات و خدمات می باشد. بروشور یک ابزار فروش و بازاریابی ملموس و معتبر است .

 

موارد استفاده از بروشور

 

اطلاعات: معمولا از بروشور برای اطلاع دادن به مشتریان خود، در مورد شرکت استفاده می شود. این اطلاعات مربوط به محصول یا خدماتی است که شرکت شما ارائه می دهد.

تبلیغات: یک بروشور ابزار تبلیغاتی مهمی است که به طور قابل توجهی به شما اجازه می دهد یک یا چند محصول یا خدمات را تبلیغ کنید.

شناسایی: بروشور باعث می شود که شرکت شما به طور خودکار شناسایی شود و شان و اعتبار کسب و کار را نشان می‌دهد.

آموزشی: بروشور، نحوه استفاده صحیح، بهره برداری و کاربرد یک موضوع خاص را به مخاطبان انتقال می دهد.

بروشور موفق باید نتیجه تعامل این 4 هدف باشد، در غیر این صورت موثر نخواهد بود. شاید یکی از آن ها بیشتر از دیگری برجسته باشد، اما این نباید بر طراحی بروشور تاثیر بگذارد. به عنوان مثال، اگر شرکت شما یک محصول جدید را راه اندازی کرده و تصمیم دارد که یک بروشور طراحی شده به این منظور ایجاد کند، هدفی که در بروشور شما برجسته خواهد بود، تبلیغاتی می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

5,000 تومان – دانلود تکی
pen