وکتور پاکت نامه باز شده مناسب روز جهانی پست

open letter envelope

توضیحات

وکتور پاکت نامه باز شده مناسب روز جهانی پست

 

این فایل شامل وکتور پاکت نامه باز شده مناسب روز جهانی پست با کیفیت عالی جهت طراحی در نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد. طرح موجود در این فایل به صورت برداری و با فرمت EPS می باشد و شما می توانید به راحتی روی آن تغییرات ایجاد کنید. از این تصویر وکتور می توان در طراحی انواع فایل گرافیکی با موضوع دانلود وکتور پاکت نامه ، چاپ طرح وکتور پاکت نامه و قرار دادن بر روی انواع تی شرت، قرار دادن فایل وکتور پاکت نامه وکتور بر روی قاب و کاور موبایل، طراحی وکتور پاکت نامه اداری بر روی بسته بندی محصولات ، چاپ وکتور رایگان پاکت نامه بر روی ماگ ، طراحی وکتورلایه باز پاکت نامه، استفاده از وکتور آیکون پاکت نامه در طراحی مربوط به نامه نگاری و پست و … استفاده نمود.

 

کیفیت و فرمت وکتور پاکت نامه باز شده مناسب روز جهانی پست

 

کیفیت این طرح ها فوق العاده بالا بوده و دارای بزرگنمایی نامحدود هستند که به کمک آن ها می توان تصاویری با رزولوشن بالا و ابعاد بزرگ طراحی و ایجاد نمود. در صورت خرابی وکتور پاکت نامه باز شده مناسب روز جهانی پست در بخش “گزارش خرابی ها” ما را به منظور رفع مشکل مطلع کنید. بعد از دانلود به شما 1 فایل لایه باز ایلاستریتور (Adobe Illustrator) و 1 فایل عکس در فرمت JPEG که از محتوای آن میباشد داده میشود. این فایل با فرمت EPS در نرم‌افزار Adobe Illustrator قابل ویرایش میباشد.

 

دانلود رایگان هزاران فایل لایه باز

 

با خرید اشتراک ویژه به هزاران فایل لایه باز سایت دسترسی پیدا کنید و از تخفیف ویژه محصولات بهره مند شوید. مهم نیست که سطح دانش شما به نرم افزارهای گرافیکی در چه حدی است. فایل های لایه باز سایت ما با فرمت PSD و EPS نیاز شما را به طراح گرافیک برطرف میکنند. کافی است که عضو سایت ما شوید تا بتوانید از کتابخانه بزرگ سایت ما فایل های فتوشاپ رایگان و همچنین فایل های ایلوستریتور رایگان را به راحتی دانلود کرده و تنها با چند کلیک فایل لایه باز را ویرایش کنید و از این فایل های لایه باز برای ساخت پست اینستاگرام و یا طراحی قالب استوری اینستاگرام استفاده کنید.

 

با دانلود پکیج های لایه باز در وقت خود صرفه جویی کنید! اگر وقت کافی برای جمع آوری فایل های لایه باز در یک موضوع خاص را ندارید کافی است تا از پکیج های دسته بندی شده سایت ما استفاده کنید.

 

دوست دارید تا برای کسب و کار خود قالب سایت و یا بنر تبلیغاتی طراحی کنید؟ با تهیه اشتراک ویژه سایت ما می توانید به صدها فایل قالب لایه باز سایت و قالب لایه باز بنر تبلیغاتی دسترسی پیدا کنید و به راحتی فایل های لایه باز را ویرایش کرده و بروی سایت و یا پیج اینستاگرام خود قرار دهید.

 

آیا به فایل لایه باز موکاپ نیاز دارید؟ کافی است تا با خرید اشتراک فایل موکاپ لایه باز فتوشاپ و یا فایل لایه باز ایلوستریتور را به صورت گسترده دانلود کنید و تنها با چند کلیک لوگو و یا بنر کسب و کار خود را بروی اشیا مثل لیوان، لباس و جعبه قرار دهید و برای چاپ به چاپخانه ارسال کنید.

 

فایل های مرتبط

 

موکاپ پاکت نامه a4 رایگان

در این قسمت در مورد فایل هایی که قرار است به زودی به این دسته بندی اضافه شوند را خواهید خواند. برای شروع سری بزنیم به یکی از پردرخواست ترین فایل ها که موکاپ پاکت نامه a4 رایگان است. از این نوع فایل می توانید در تولید فایل های گرافیکی استفاده نمایید. موکاپ پاکت نامه a4 رایگان  لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

موکاپ پاکت نامه ملخی

 

موکاپ پاکت نامه ملخی یکی از پرکاربرد ترین فایل های لایه باز درخواستی کاربران سایت به شمار می آید. شما از موکاپ پاکت نامه ملخی می توانید برای ساخت طرح های گرافیکی که نیازمند تصویر پاکت نامه می باشند استفاده کنید. موکاپ پاکت نامه ملخی لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

طرح خام پاکت نامه

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به طرح خام پاکت نامه اشاره نمود. از طرح خام پاکت نامه می توانید برای طراحی فایل های گرافیکی با موضوع پست استفاده نمود. طرح خام پاکت نامه به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

طرح رایگان پاکت نامه

 

طرح رایگان پاکت نامه یکی از پرکاربرد ترین فایل های لایه باز درخواستی کاربران سایت به شمار می آید. شما از طرح رایگان پاکت نامه می توانید برای ساخت طرح های گرافیکی با موضوع نامه نگاری استفاده کنید. طرح رایگان پاکت نامه لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

موکاپ پاکت اداری

 

از فایل موکاپ پاکت اداری می توانید برای طراحی پست اینستاگرام و یا بنر سایت با موضوع نامه نوشتن از موکاپ پاکت اداری استفاده کنید. موکاپ پاکت اداری لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

پاکت نامه a4 psd

 

از فایل پاکت نامه a4 psd می توانید برای طراحی گرافیکی مربوط به ساخت پاکت نامه استفاده کنید. شما میتوانید از پاکت نامه a4 psd برای هرچیزی که نیازمند عکس پاکت نامه می باشد استفاده کنید. پاکت نامه a4 psd لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

فایل لایه باز پاکت نامه رایگان

 

از فایل فایل لایه باز پاکت نامه رایگان می توانید برای طراحی تصاویری که در آنها به نوعی از المان نامه وجود دارد استفاده کنید. شما میتوانید از فایل لایه باز پاکت نامه رایگان برای هرچیزی که نیازمند تصویر پاکت نامه می باشد استفاده کنید. فایل لایه باز پاکت نامه رایگان با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

لوگو با کره زمین

 

از فایل لوگو با کره زمین می توانید برای طراحی انواع فایل گرافیکی در فتوشاپ یا ایلاستریتور با موضوع سفر استفاده کنید. لوگو با کره زمین دست شما را در انواع طراحی بسیار باز میگذارد. لوگو با کره زمین لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

موکاپ پاکت a5

 

موکاپ پاکت a5 یکی از پرکاربرد ترین فایل های لایه باز درخواستی کاربران سایت به شمار می آید. شما از موکاپ پاکت a5 می توانید برای طراحی پاکت نامه با سایز a5 استفاده کنید. موکاپ پاکت a5 لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

دانلود موکاپ پاکت نامه

 

دانلود موکاپ پاکت نامه یکی از پرکاربرد ترین فایل های لایه باز درخواستی کاربران سایت به شمار می آید. شما از دانلود موکاپ پاکت نامه می توانید برای ساخت طرح های گرافیکی که در آنها نیاز به پاکت نامه می باشد استفاده کنید. دانلود موکاپ پاکت نامه لایه باز با فرمت برداری و بزرگ نمایی نامحدود به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

وکتور کره زمین اینترنت

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به وکتور کره زمین اینترنت اشاره نمود. از وکتور کره زمین اینترنت می توانید در طراحی بنر سایت یا پست اینستاگرام استفاده نمود. وکتور کره زمین اینترنت به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

استوری پاکت نامه

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به استوری پاکت نامه اشاره نمود. از استوری پاکت نامه می توانید در طراحی بنر سایت و پست و استوری اینستاگرام با موضوع نامه نگاری استفاده نمود. استوری پاکت نامه به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

موکاپ پاکت کیفی

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به موکاپ پاکت کیفی اشاره نمود. از موکاپ پاکت کیفی می توانید در طراحی پاکت نامه با آرم و لوگو شرکت خود استفاده نمود. موکاپ پاکت کیفی به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

طرح وکتور پاکت نامه

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به طرح وکتور پاکت نامه اشاره نمود. از طرح وکتور پاکت نامه می توانید در طراحی گرافیک انواع نامه استفاده کنید. طرح وکتور پاکت نامه به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

فایل وکتور پاکت نامه

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به فایل وکتور پاکت نامه اشاره نمود. از فایل وکتور پاکت نامه می توانید در طراحی بنر سایت و پست و استوری اینستاگرام استفاده کنید. فایل وکتور پاکت نامه به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

وکتور پاکت نامه اداری

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به وکتور پاکت نامه اداری اشاره نمود. از وکتور پاکت نامه اداری می توانید در طراحی انواع پاکت نامه استفاده کنید. وکتور پاکت نامه اداری به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

وکتور آیکون پاکت نامه

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به وکتور آیکون پاکت نامه اشاره نمود. از وکتور آیکون پاکت نامه می توانید در طراحی سایت و هایلایت استوری اینستاگرام که نیاز به پاکت نامه دارد استفاده کنید. وکتور آیکون پاکت نامه به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

وکتور پاکت نامه پرینت

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به وکتور پاکت نامه پرینت اشاره نمود. از وکتور پاکت نامه پرینت می توانید در طراحی سایت و پوستر که نیاز به پاکت نامه دارد استفاده کنید. وکتور پاکت نامه پرینت به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

وکتور پاکت نامه پاورپوینت

 

از دیگر فایل های درخواستی پرشمار می توان به وکتور پاکت نامه پاورپوینت اشاره نمود. از وکتور پاکت نامه پاورپوینت می توانید در طراحی اسلایدهای پاورپوینت استفاده کنید. وکتور پاکت نامه پاورپوینت به زودی به قسمت دانلود فایل وکتور لایه باز سایت اضافه خواهد شد.

 

ما را به دوستان خود پیشنهاد کنید

 

اگر وکتور پاکت نامه باز شده مناسب روز جهانی پست مورد علاقه شما بود وب سایت ما را به دوستان گرافیست و طراح خود پیشنهاد کنید تا آنها هم بتوانند از کتابخانه بزرگ فایل های گرافیکی سایت ما استفاده کنند. منبع این فایل وب سایت فری پیک ( Freepik.com ) می باشد، سایت فری پیک یکی از قوی ترین موتور های جست و جوی عکس، وکتور، فایل های لایه باز، لوگو و سایر دسته بندی ها برای فایل های گرافیکی است.

 

دانلود فایل های لایه باز با قیمت گذاری منصفانه

 

وبسایت آر جی بی 360 داری بانک کاملی از فایل های گرافیکی در زمینه های متفاوت میباشد که به منظور کمک به طراحان و گرافیست های کشور عزیزمان ایران راه اندازی شده است. مطالب این سایت برگرفته شده از سایت های Freepik.com، Envanto Elements و ShutterStock هستند که با قیمتی خیلی نازل تر عرضه میشود. چنانچه شما فایل مورد نطر خود در سایت یافت نکردید، میتوانید از قسمت تماس با ما لینک فایل مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید.

 

وکتور چیست ؟

 

گرافیک برداری یا گرافیک وکتوری یک نوع روش ذخیره سازی و تولید تصاویر دیجیتال می باشد که در آن تصاویر از مجموعه از مشخصات هندسی نقاط، منحنی ها ، خطوط و چندضلعی ها تشکیل می شود. تصاویر ایجاد شده در گرافیک برداری از بردارها یا همان وکتور های تشکیل شده اند که به صورت ریاضی تعریف می شوند. به وکتورها مستقل از رزولوشن هستند و شما می توانید به راحتی در هر بزرگ نمایی و وضوحی آنها را مشاهده و چاپ نمایید. وکتور در اصل فایل های لایه بازی هستند که خروجی نرم افزارهای ( ادوبی ایلستریتور Adobe Illustrator ) و ( کورل دراو Corel ) هستند.

 

نامه چیست؟

 

نامه یا مکتوب یک وسیله ارتباطی سنتی برای ارتباط میان دو شخص یا گروه است. از دیدگاه ارتباطات، نامه یک پیام به صورت نوشتاری است. نامه معمولاً برای برقراری ارتباط بین دو فرد که در مکان‌های جغرافیایی مختلف هستند به کار می‌رود.

 

پاکت نامه چیست؟

 

پاکت نامه نوعی پاکت برای بسته‌بندی است که معمولاً از جنس کاغذ است و برای انتقال برگ کاغذ یا کارت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

 

5,000 تومان – دانلود تکی
pen